Tüm Kategoriler

Marka tanıtımı

Ana Sayfa > Hakkımızda > Marka tanıtımı

KIMDRILL, 2008 yılından bu yana yüksek kaliteli kazık takımları tedarik etmektedir. Derin temel delme endüstrisindeki 10 yıllık tecrübemizle, becerikli çalışanlarımız ve deneyimli mühendislerden oluşan ekibimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli döner delme aletleri üretme garantisidir. çekiç kapmak, sondaj kovası, burgu, muhafazalar, Kelly çubuğu, tremi borusu vb. Fabrikamız sadece uluslararası standartlarda kazık takımları üretmekle kalmıyor, aynı zamanda karmaşık kazık projelerinde müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için kazık takımlarını özelleştirebiliyoruz. 2680 yılında Bauer döner kuleleri için 2540/2014mm kasa bağlantılarını ihraç ettik ve iyi geri bildirimler aldık.


Sondaj projelerinde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için DTH çekiç, uç, Mikro kazık için ankraj ve kuyu sondajı ile ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Sondaj projeleri sırasındaki herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve ekibimiz en kısa sürede size destek olmak için her zaman hazırdır.


Şimdiye kadar Malezya, Singapur, Filipinler, Avustralya, Kanada, ABD, Almanya, Kenya vb. Ülkelere çeşitli sondaj araçları ihraç ettik ve ayrıca bazı ünlü şirketlerle iş ilişkileri kurduk.


Tüm müşterilerin desteği için teşekkürler, onuncu yıl dönümümüz var. Mükemmel delme araçları üzerinde çalışmaya devam edeceğiz ve daha da ileri gideceğiz.

https://www.kimdrill.com/upload/ad/1661475338140596.jpg